Дуже часто автовласники скаржаться, що взимку не можуть швидко завести свою машину і для цього витрачається великий обсяг палива. Якщо говорити про вантажних машинах, то багато хто з них витрачають на холостому ходу близько 8-10 літрів бензину або дизельного палива на годину.
В умовах суворих українських зим виробники опалювального обладнання вирішили спростити «життя» водіїв і створили автомобільні автономні опалювачі різних типів.
Функціональний автомобільний обігрівач зможе швидко і якісно нагріти паливну суміш і салон машини.
Особливості опалювачів для автотранспортних засобів
Так як виробники пропонують велику кількість різних опалювальних приладів, то кожен водій повинен сам вибрати найбільш оптимальний варіант обігрівача, який зможе повною мірою виконувати свої функції з обігріву салону машини або нагрівання палива.
• Повітряні пристрої чудово підійдуть для обігріву салону або кабіни машини. Це компактні прилади, які беруть холодне повітря, нагрівають його і потім видувають його в салон автомобіля. Такі пристрої можуть встановлюватися як всередині салону, так і зовні машини.
• Рідинні опалювачі - це універсальні прилади, які приєднуються до системи охолодження двигуна, прогрівають його, а потім і кабіну або салон машини. Залежно від джерела живлення і моделі пристрій може працювати від бензину, солярки або газу.
• Бандажні пристрої досить компактні і зручні для нагріву дизельного палива. Їх ставлять на очисну систему палива для його нагрівання. Також і проточні опалювачі встановлюються на очисний паливний трубопровід для нагріву солярки і припинення процесу її парафінізаціі. Обидва пристрої здатні протягом декількох хвилин нагріти дизпаливо для запуску двигуна.
• Електричні прилади вважаються надійними і економними. Але так як вони працюють від електричної мережі, то можуть використовуватися тільки в гаражах з наявністю розеток. В основному їх застосовують для нагріву дизельного палива в машинах.
Більшість автомобілів виробники оснащують турбокомпресорами, так як дані пристрої призначені для збільшення потужності двигуна. Турбокомпресор може встановлюватися як на бензинові, так і на дизельні автомобілі і тому вони відрізняються між собою технічними і конструкційних характеристик. Якщо деталі турбіни виходять з ладу, потрібна їх заміна, але якщо агрегат не підлягає ремонту, доведеться купувати новий турбокомпресор. В інтернет-магазині Майстер Сервіс можна вибрати і купити турбокомпресори і автомобільні опалювачі кращих світових виробників за доступними цінами.