Украинский Дом Крысы - информационно-познавательный сайт о крысах. Интересные факты, фотогалерея, видеотека, советы и многое другое.

04.03.2024

Азартні ігри: Один ринок, одна реорганізація

Азартні ігри: Один ринок, одна реорганізація

Як повідомляється, Італія працює над створенням єдиної політики, яка охоплює наземні та онлайн-ігри. Однак деякі нещодавні пропозиції не відображають паритет між ними.

Центральною темою послання індустрії було "Азартні ігри: Один ринок, одна реорганізація". У ньому висловлюється потреба в гармонізованому підході до регулювання азартних ігор в Інтернеті та наземних гральних закладів. Також оратори зачіпають тему бонусів, які спонукають гравців до більшої взаємодії. Розглядаються детально на прикладі бонусів вип казино.

Нинішня нормативно-правова база, на думку групи, створює нерівні умови для гри. Вона сприяє розширенню нелегального сектору та підриває зусилля щодо захисту споживачів.

Одним із найбільш спірних питань, які піднімала індустрія, було запропоноване підвищення вартості ліцензії на проведення азартних ігор в Інтернеті. Запропоноване 35-кратне підвищення, з 200 000 євро до 7 мільйонів євро (218 600 доларів США - 7,65 мільйона доларів США), було визнано надмірним і невиправданим.

Представники галузі попередили, що таке різке підвищення різко обмежить кількість потенційних операторів, потенційно скоротивши пул до 20 з нинішніх 91. Це, в свою чергу, може придушити конкуренцію, обмежити інновації і, зрештою, зашкодити загальному стану галузі.

Окрім економічного впливу, галузева група висловила глибоке занепокоєння тим, що запропоновані реформи негативно вплинуть на цілі, що становлять суспільний інтерес. Це, зокрема, негативно позначиться на захисті прав споживачів і програмах відповідальної гри в азартні ігри.

Азартні ігри: Один ринок, одна реорганізація

Учасники стверджували, що реорганізація онлайн-гемблінгу без урахування наземного сегмента створить лазівки та можливості для процвітання нелегальних операторів. Не розглядаючи весь ігровий сектор цілісно, італійський уряд ризикує поглибити нерівність, заохотити нелегальну діяльність і перешкодити зростанню та розвитку відповідальної та регульованої індустрії.

Размести эту крыску на своем сайте и она всегда будет приносить тебе удачу! :)

Крыска-талисман

Мировые новости