Украинский Дом Крысы - информационно-познавательный сайт о крысах. Интересные факты, фотогалерея, видеотека, советы и многое другое.

07.06.2017

Новини культури Києва: запрацював онлайн - проектів по збереженню об'єктів культурної спадщини

Як дають зрозуміти новини культури, Київ розпочинає один із найбільших онлайн-проектів по збереженню об'єктів культурної спадщини. Як повідомляють автори, кожен українець, зайшовши на сайт, зможе отримати інформацію про ті об'єкти, котрі для світової громадськості, і особливо для українців, мають найбільше значення. По суті, це освітній портал, але разом із тим, він привертатиме увагу до тих об'єктів та місць, котрі потребують термінової реконструкції та допомоги влади, громади.

В чому новизна?

На відміну від деяких інших подібних сайтів, на новому користувач може отримати інформацію завдяки інтерактивній карті. Її можна зближувати по областях, районах та населеним пунктам. Таким чином, можна буде дізнатись де саме знаходяться об'єкти культури та як до них зручніше добратись.

Більшість об'єктів — це: бібліотеки, замки, центри дитячої творчості, замки, сільські клуби, музичні та спортивні школи тощо. Обравши один із об'єктів, можна буде перейти до детального бланку місця, де вказуються його історія, є опис. За бажанням користувачі матимуть змогу додавати корисну інформацію про той чи інший об'єкт, що вже знаходиться на сайті, або додати абсолютно новий. Такий варіант організації інформації автори називають “народною Вікіпедією”.

Хоча першим містом, з котрого розпочався проект став, як повідомляють новини культури, Київ, однак портал охопить інформацію про усю країну та дасть змогу меценатам найбільш вдало допомогти своїй малій батьківщині.

Організатори проекту

Ініціатором створення такого ресурсу стала Наталія Заболотна. Вона ж засновниця Art Ukraine Foundation. Підтримати #sosмайбутнє (а саме так називається цей проект) взялись також: київський філіал Інституту Кеннана, Інститут суспільно-економічних відносин. Окрім цього, організаторами сайту можна також усіх тих, хто вже долучився до інформування населення та збору інформації про самі об'єкти культури. Таких небайдужих, як зазначають адміністратори, вже понад 2 тисячі осіб.

Наступним етапом допомоги повинно стати створення “Порталу добрих справ”. Саме там представники громадських організацій, міської влади, мистецтвознавці, архітектори, волонтери і просто активісти матимуть нагоду скласти власний план порятунку того чи іншого замку, клубу чи бібліотеки. В час, коли бюджетні забезпечення та турбота досягають нульового рівня, як дають зрозуміти новини культури, Київ та інші міста країни отримують потужну підтримку українців, а може й іноземців.

Размести эту крыску на своем сайте и она всегда будет приносить тебе удачу! :)

Крыска-талисман

Мировые новости