Украинский Дом Крысы - информационно-познавательный сайт о крысах. Интересные факты, фотогалерея, видеотека, советы и многое другое.

16.02.2017

Плівкові обігрівачі-картини та електропростині зі знижками

Холодна зима 2017-го зі сніговими заметами та вітром змушує українців дбати не тільки про теплі речі, але й про обігрів будівель, який із сучасними тарифами за опалення та електропостачання обходиться недешево. Багато хто попіклувався про теплу зиму ще влітку, завчасно придбав ковдри та обігрівачі, що працюють від електрики, акумуляторів та альтернативних джерел енергії. Однак, лютий виявився аж надто морозним - ось чому й досі багато хто знаходиться у пошуку теплих речей та пристроїв, що допомагають зігрітися у холодні дні й ночі.

Дехто встановлює вдома автономне опалення, яке можна регулювати на не переплачувати по квитанціях за світло, а дехто налагоджує так звану теплу підлогу. Завдяки таким конструкціям, можна отримати додаткове тепло у будинку, яке буде розповсюджуватися крізь підлогу та наповнювати кімнату. Сучасні виробники буквально кожен день презентують українцям нові рішення, що дає нам змогу користуватися усіма приладдями та знахідками прогресу, аби ми могли за них заплатити. Бюджетним та одночасно ефективним варіантом взимку можуть стати технологічні плівкові обігрівачі, котрі візуально нагадають настінну картину.

Такий витвір мистецтва із додатковими функціями можна розмістити на будь-якій стіні, у спальні, чи в дитячій кімнаті, на кухні та в інших приміщеннях житлового будинку або квартири, навіть у кімнатах з підвищеним рівнем вологості. Користування такими обігрівачами – зручне та безпечне, панно легко монтується та за необхідності може біти компактно закручене у тубус. За допомоги плівкового обігрівача-картини можна опалювати невеликі кімнати площею до 15 квадратів, вони просто вмикаються у розетку, не використовують багато енергії та не спалюють кисень, на відміну від звичайних калориферів. Також гарним рішенням для дітей та дорослих можуть стати так звані електроковдри і інша постільна білизна з ефектом обігріву. У нашому магазині, наприклад, можна купити електропростинь для своєї родини, або замовити одразу декілька таких товарів. Наприкінці зими вони коштують значно дешевше, ніж восени, або на початку холодів. Сьогодні придбати простинь можна зі знижкою, так само як і електроматрас чи простирадло. У каталозі навіть присутні спеціальні електричні килими, за допомоги яких можна забути про холодну підлогу та не турбуватися за маленьку дитину, яка більшість зі своїх ігор влаштовує саме долу.

Размести эту крыску на своем сайте и она всегда будет приносить тебе удачу! :)

Крыска-талисман

Мировые новости