Украинский Дом Крысы - информационно-познавательный сайт о крысах. Интересные факты, фотогалерея, видеотека, советы и многое другое.

29.10.2018

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю

Реєстрація ТОВ – з чого починати?

У законодавство України внесена спрощена форма реєстрації юридичних осіб з мінімальним пакетом необхідних документів. Якщо індивідуальний підприємець має менше прихильності з боку інвесторів та можливих партнерів, ТОВ вважається більш надійним видом діяльності.

Однак навіть спрощена реєстрація ТОВ потребує багато часу та фінансових вкладень. Крім статуту, майбутнє підприємство має надати усю інформацію про засновників та керуючий персонал, правильно заповнити купу довідок та форм. Також негайного повідомлення державного реєстратора потребують будь-які зміни у статуті відносно діяльності чи особистих даних учасників юридичної особи.

Що потрібно знати під час надання паперів?

Пересічному громадянину, не маючому досвіду у відкритті компанії будь-якої форми власності, краще скористатися послугами досвідчених фахівців. Юристи ЮК «Флагман» готові прийти на допомогу у зборі та поданні необхідних довідок. Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю потребує назви, відсутність якої перевіряється у Державному реєстрі. Окремим питанням залишається символіка (якщо така присутня), що також потребує дозволу.

Під час збору довідок важливо:

  • мати положення про статут чи готовий статут;
  • перевірити точність даних усіх засновників та керуючих громадян;
  • правильно форматувати тексти у бланках заяв;
  • надати повну інформацію про склад статутного капіталу та майна засновників.

Реєстрація ТОВ у Києві можлива з вибором однієї з форм оподаткування. Юридична особа може стати платником ПДВ або обрати Єдиний податок. Для повної картини у сфері оподаткування юридичних осіб звертайтеся до працівників юридичної фірми «Флагман», де проконсультують по обох напрямках.

Коли можуть відмовити у реєстрації?

Заснування нового підприємства має на увазі окремий вид або види діяльності, що перевіряється по класифікатору видів економічної діяльності. Одна з мотивованих причин відмови у реєстрації – відсутність даного виду у КВЕД.

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю можлива з юридичним представником. Це спрощує процедуру отримання документів та забирає менше часу.

Причинами відмови реєстратора можуть стати:

  • невідповідність даних у заяві з реальними;
  • адреси масової реєстрації;
  • невірна інформація при сплаті мита;
  • особисті заборони відносно засновника.

ЮК «Флагман» розповість усі тонкощі відкриття ТОВ згідно з діючим законодавством та надасть правову допомогу у спірних питаннях.

Размести эту крыску на своем сайте и она всегда будет приносить тебе удачу! :)

Крыска-талисман

Мировые новости