Украинский Дом Крысы - информационно-познавательный сайт о крысах. Интересные факты, фотогалерея, видеотека, советы и многое другое.

24.10.2018

Рекомендації для хорошого резюме

Нижче представлені деякі рекомендації, яких необхідно дотримуватися при складанні свого резюме.

Рекомендації для хорошого резюме

Виділяйте свої досягнення

Ваш попередній досвід роботи і список виконуваних функціональних обов'язків в резюме - безумовно, добре, але чого вам вдалося досягти в кінцевому підсумку? Кожен роботодавець хоче знати, яку користь ви смоги принести своїй колишній фірмі або компанії, щоб остаточно зрозуміти, чого ви варті.

Після опису функціональних обов'язків, під кожним попередньім місцем роботи, позначте ваші найвагоміші досягнення. Використовуйте цифри і графіки, щоб привернути увагу, а також допомогти наймачеві побачити в вас фахівця і майбутнього свого співробітника.

Доречна і коректна інформація

Кожне резюме необхідно адаптувати під конкретну вакансію. На кожну вакансію, у вас повинно бути окреме резюме, яке буде максимально відповідати бажаній посаді. Це робиться для того, щоб роботодавець бачив саме ту інформацію про вас, яка є значимою для вакантної посади.

Кілька разів перевірте кінцевий варіант на помилки і правильність внесених вами даних.

Форматування

Подбайте про те, щоб ваше резюме легко читалося. Коректно складене резюме набагато краще сприймається і читається. Дотримуйтеся структури і намагайтеся не упускати важливих моментів.

Обсяг

Не слід намагатися штучно збільшувати своє резюме, використовуючи недоречну інформацію або великий міжрядковий інтервал і шрифт. У разі, коли ви тільки починаєте свою трудову кар'єру, навряд чи ваше резюме буде більше однієї сторінки. Зосередьтеся на змісті, не відволікаючись на число рядків.

Якщо щось не входить в формат 1-2 сторінок резюме, то в супровідному листі вказуємо: готовий надати будь-яку додаткову інформацію на вимогу.

Ціль в резюме

Цей пункт багато хто пропускає, тому це може допомогти виділитися в загальному потоці всіх резюме. Роботодавець віддасть перевагу тому, хто максимально буде відповідати його очікуванням, адже він чудово знає, який співробітник йому необхідний.

Освіта

Не закінчені навчальні заклади вказувати не потрібно, тому що це може зіграти проти вас. Дипломи про стрибок з парашутом, курси дайвінгу та екстремального водіння тут вказувати не варто, ця інформація в резюме зайва.

Досвід роботи

Не вказуйте всі свої попередні місця роботи, якщо їх занадто багато. Вкажіть свою посаду в трьох останніх компаніях. Можна вдатися до загальних формулювань попередніх місць роботи, наприклад: 5 років досвіду в прямих продажах.

Не забудьте вказати свої досягнення. Наприклад, збільшив дохід компанії на стільки-то, особистий обсяг продажів стільки-то, розробив таку-то рекламну кампанію. Такий "професіоналізм" скоріше не змусить роботодавця сумніватися про наявність відповідних робочих якостей у кандидата.

Професійні навички

Не варто просто писати: рівень володіння ПК - впевнений користувач. Це вже обов'язковий критерій майже для всіх. Краще вкажіть знання іноземних мов (із зазначенням рівня), володіння спеціалізованими програмами (графічними, CRM).

Фото в резюме

Зараз прийнято додавати в своє резюме фото. Зробіть професійне фото спеціально для резюме. Фотографії з відпочинку, вечірок, спільні фотографії з сім'єю або друзями - розміщувати категорично забороняється.

За матеріалами сайту pozovna.in.ua - http://pozovna.in.ua/zrazok-rezyume-ukrayinskoyu-movoyu

Размести эту крыску на своем сайте и она всегда будет приносить тебе удачу! :)

Крыска-талисман

Мировые новости