Украинский Дом Крысы - информационно-познавательный сайт о крысах. Интересные факты, фотогалерея, видеотека, советы и многое другое.

04.08.2015

Туристичне страхування

Туризм – це не шкідливо

Туризм за останні роки став дуже популярним серед мешканців України.  Країни Європи приваблюють наших співвітчизників надзвичайними дизайнами архітектури, а також менталітетом людей. Але, збираючись у таку мандрівку не треба забувати за свою безпеку. Дуже часто купують дешеві білети на тури декількох днів. За цей час група туристів минає дуже багато усіляких міст. Пройдений кілометраж просто вражає, бо буває і таке, що він складає до 8-10 тис. кілометрів. Тому не дивно, що часто трапляється так, коли водій автобусу засинає за кермом. На сьогодні це одне із самих гострих питань. Нажаль, через це люди отримують дуже величезні травми. Тому, якщо ви хочете себе дійсно захисти від усіляких неприємностей – будьте обачні і купуйте туристичне страхування. 

 З таким полюсом ви  будете впевненні за те, що при необхідності вам нададуть швидку медичну допомогу не залишивши сам на сам з проблемами. На сьогодні є три популярних пакети:

  • «Стандарт». Є дуже вигідним для страхування звичайнісіньких туристів, які вирушають у самі прості мандрівки. Пакет часто включає у себе медичне страхування, щоб виїхати за кордон і інші необхідні медичні послуги, які можуть бути потрібними.
  • «Бізнес». Дуже часто його замовляють провідні менеджери компаній, які мають часті ділові відпуски за кордоном. Цей пакет включає у себе не тільки відшкодування збитків за втрачене здоров’я, але і за затриманий багаж і інші моменти.
  • «Еліт». Ідеальне вирішення для туристів, які мають особливі вимоги до того, чи іншого сервісного обслуговування.  «Еліт» буде ідеальним варіантом для сімейних пар, де є діти. Можна виділити і те, що пакет включає у себе і послуги адвоката, а також  консьєрж-сервіс.

Вибрав один із пакетів – ви точно будете впевненні у тому, що вашому відпочинку або діловій справі за кордоном нічого не буде заважати.

Страхування машини

Коли людина купує автомобіль – її життя змінюється у раз. З’являється несамовита свобода, яку так і хочеться смакувати кожен день. Але, автомобіль – це і дуже величезна відповідальність. Водієві треба слідкувати за дорогою, щоб не нанести шкоди ані іншому транспорту, ані пішоходам.

До того ж, треба подумати і над тим, як можна захистити машину від хуліганів. Уже не перший рік автовласники скаржаться на те, що ввечері їм розбивають скло. Тому, для повної впевненості того, що ви зможете швидко полагодити авто – страхуйте його. Тим паче, полюс покриватиме і аварійні ситуації. Більш детальніше можете почитати тут ugic.com.ua/strakhuvannya-transportu/, або на інших сервісах.

Размести эту крыску на своем сайте и она всегда будет приносить тебе удачу! :)

Крыска-талисман

Мировые новости