Украинский Дом Крысы - информационно-познавательный сайт о крысах. Интересные факты, фотогалерея, видеотека, советы и многое другое.

10.06.2019

Заряджаємося в будинку - зарядка для електромобіля.

Заряджаємося в будинку - зарядка для електромобіля.

Заряджаємося в будинку - зарядка для електромобіля.

Зарядкою для електрокара можна обзавестися, як в форматі своєї власної, «домашньої» станції, так і скооперувавшись з однодумцями, якщо проживаєте в мегаполісі. Перший варіант найбільш актуальний для майбутніх власників електромобілів з невеликих міст, де поки ще немає зарядок для авто. Або для власників заміських котеджів.

Другий варіант нерідко вибирають, коли хочуть поставити зарядку для електромобіля (або навіть зарядки) у дворі багатоповерхового будинку або в гаражі біля нього. До речі, щоб встановити у дворі, необов'язково мати для цього «рішення» адміністрації міста, достатньо бажання деяких мешканців.Або Ви просто не хочете з якихось причин користуватися громадськими / корпоративними зарядними станціями.

По суті, якщо встановлюєте у себе вдома або в електрифікованому гаражі зарядку - ніяких складнощів немає взагалі. У міських умовах звичайно не потрібно запас ходу автомобіля більше 150км (частіше менше потрібно, нерідко в рази). А заповітні 150км - електромобілі забезпечують. А, щоб зарядити електрокар до можливості проїхати цей кілометраж - досить поставити його на ніч на зарядку. Що зручно і вигідно. І не тільки тому, що нічний тариф дешевше, але ще й тому, що можна придбати дешевшу зарядну станцію (на зарядку в 16А). Та й трохи збільшити «життя» акумуляторів електрокара, адже при використанні швидкої зарядки - вони служать трохи менше.

Потужні, трифазні «швидкі» (32А) зарядні станції зручно використовувати в подорожах і далеких поїздках. З ними електромобіль заряджається за годину на стільки, що здатний подолати + 40км.

Будь-яких проблем з монтажем зарядки виникнути не повинно. Особливо з демократичною (бюджетної), заряджає струмом 16А. Звичайно, варто уточнити в наскільки хорошому стані проводка і чи не час її замінити.

Однак зарядка для електромобіля споживає не таку вже велику потужність вночі, в порівнянні зі звичним Вашим споживанням днем ​​- кондиціонери, комп'ютер, електроплита і т.д. Тому Ви б дізналися, швидше за все, про жалюгідний стан проводки, якби воно було таким.

Звичайна домашня електромережа в типовій квартирі / будинку цілком підходить зарядки електромобіля. В 2019 вже є достатня кількість пропозицій на ринку по домашнім зарядним станціям. А для варіанту розташування зарядки електромобіля на вулиці - пропозицій ще більше.

Размести эту крыску на своем сайте и она всегда будет приносить тебе удачу! :)

Крыска-талисман

Мировые новости